Etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne towarzyszą nam na co dzień. Często nawet o tym nie wiemy, gdyż niektóre doskonale imitują oryginalne opakowanie i ciężko rozpoznać co jest etykietą, a co nadrukiem. Nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale etykiety otaczają nas na każdym kroku.

 

Etykiety samoprzylepne na opakowania są przede wszystkim nośnikiem informacji, ale spełniają również wiele innych funkcji. Ich wygląd i treść może wpłynąć na decyzje zakupowe klientów. Kolorowe, czarno-białe, z obrazkami, z tekstem… etykiety samoprzylepne z nadrukiem są różne, ale łączy je wspólna cecha – to one wyróżniają dany produkt i nadają mu indywidualnego charakteru. Wyobraź sobie czyste opakowanie bez żadnej etykiety z nadrukiem – czy klient zwróci na nie uwagę? Zdecydowanie nie.

 

W naszej firmie wykonujemy wiele różnych rodzajów etykiet samoprzylepnych z nadrukiem i na rolce przy wykorzystaniu wielu, zaawansowanych technologii. Dysponujemy zapleczem pozwalającym na wykonanie etykiet konfekcjonowanych na rolkach, drukowanych metodą termotransferu, jak również wykonujemy etykiety w arkuszach przy pomocy druku sitowego, laserowego, typografii i hot-stampingu.

 

Działamy na terenie całej Polski i oferujemy druk etykiet samoprzylepnych. Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań – wszędzie tam znajdziesz produkty z etykietami drukowanymi w naszej firmie.

 

Ze względu na mnogość rodzajów i zastosowań etykiet nie wszystkie jesteśmy w stanie przedstawić w sklepie. Dlatego, jeśli interesuje Cię produkt, którego tutaj nie ma, zapraszamy do kontaktu przez e-mail lub telefon.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem