Plomby gwarancyjne

Plomby gwarancyjne na komputer to najlepszy sposób na zabezpieczenie wszelkiego rodzaju sprzętu, podzespołów, laptopów, telefonów komórkowych, urządzeń elektronicznych, sprzętu RTV i AGD. Stickery – plomby gwarancyjne rozwarstwiające doskonale sprawdzają się w branży motoryzacyjnej jako zabezpieczenie części samochodowych i komputerów samochodowych. Plomby znajdują również zastosowanie do zabezpieczania przed podrobieniem biletów wstępu, biletów w transporcie osobowym, karnetów, gwarancji, ważnych dokumentów itp. Plomby gwarancyjne na kosmetyki używane są również w przemyśle farmaceutycznym do zabezpieczenia kosmetyków i opakowań przed otwarciem. Plomby – stickery do CD/DVD/gier świetnie nadają się do zabezpieczenia płyt CD, DVD, gier komputerowych, filmów.

 

Plomby gwarancyjne, które produkujemy w naszej firmie charakteryzują się wysoką jakością pod względem druku i użytych materiałów. Oferujemy:

  • plomby gwarancyjne na komputery lenovo/dell/hp
  • plomby gwarancyjne na kosmetyki
  • plomby gwarancyjne do gier CD/DVD
  • i wiele innych

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stickerów zabezpieczających. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. Dlatego, jeśli interesują Cię plomby gwarancyjne Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań – skontaktuj się z nami. Poniżej znajdują się proponowane przez nas rodzaje folii plombowych. Ikonki umieszczone obok nazwy sugerują w jakiej branży najczęściej jest stosowany dany rodzaj folii plombowej. Nie jest to jednak ostateczny wyznacznik, często plomby gwarancyjne stosowane są zamiennie, a ich właściwości się pokrywają.

 

Dostępne rozmiary i więcej informacji uzyskasz, klikając na wybrane produkty. Jeśli nie wiesz jakich plomb gwarancyjnych użyć lub interesuje Cię produkt, którego tutaj nie ma, zapraszamy do kontaktu przez e-mail lub telefon. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące plomb gwarancyjnych na komputer, kosmetyki, opakowania, a także pozostałych naszych produktów.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem