Regulamin

Informacje podstawowe:
Eticom.pl to sklep internetowy działający w domenie www.eticom.pl prodzadzony firmę Eticom Tomasz Włudarczyk.

Siedziba firmy, miejsce wykonywania działlności, adres odbioru towaru:
Eticom Tomasz Włudarczyk
ul. Chorzowska 73a
40-101 Katowice
tel.: (32) 400 71 50, 601 502 460
email: biuro@eticom.pl

Dane rejestrowe (do faktury):
Eticom Tomasz Włudarczyk
ul. Marcinkowskiego 2b/7
40-233 Katowice
Nip: 772-157-34-39
Regon: 240389489

Warunki ogólne:
1. Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.eticom.pl, telefonicznie pod numerem 601 502 460 lub mailowo na adres biuro@eticom.pl.
2. Kontakt z naszą firmą możliwy jest telefonicznie pod numerem 601 502 460 lub mailowo na adres biuro@eticom.pl.
3. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo na wskazany adres e-mail wiadomość o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Dodatkowo może zdarzyć się również, że zadzwonimy do Państwa ustalając szczegóły realizacji zamówienia.
3. Wszystkie produkty dostępne w eticom.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
4. Wszystkie ceny podane w sklepie eticom.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
5. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT lub paragon.
6. Konsument może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.
7. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży są rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
8. Umowa zawarta pomiędzy Klientem a Eticom Tomasz Włudarczyk dotycząca zakupu danego produktu w eticom.pl ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia.

Realizacja zamówień:
1. Standardowo zamówienie z działu druku termotransferowego (część pomarańczowa) wysyłane jest w ciągu 2 dni roboczych.
2. Zamówienia z działu sitodruku (część niebieska) realizowane są w ciągu 7-10 dni roboczych.
3. Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się po:
- w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta i akceptacji projektu w przypadku towarów z indywidualnym nadrukiem.
- w przypadku zamówień płatnych przelewem - z chwilą wpływu środków na konto Sklepu i akceptacji projektu w przypadku towarów z indywidualnym nadrukiem.
4 Do czasu realizacji należy doliczyć czas na korespondencję w celu ustalenia szczegółów (najczęściej wzoru nadruku) oraz czas spedycji.
5. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu ustalenia wszystkich szczegółów koniecznych do jego realizacji oraz zaksięgowania wpłaty w przypadku wybrania przedpłaty jako formy płatności.
6. Jeżeli realizacja zamówienia miałaby potrwać dłużej niż wyżej podane terminy lub firma Eticom Tomasz Włudarczyk nie będzie miała możliwości realizacji zamówienia kupujący zostanie poinformowany o takim fakcie najszybciej jak to możliwe.
7. Kupujący zobowiązany jest do zapłaty kwoty wynikającej z zamówienia w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia z wyjątkiem gdy płatność następuje przy odbiorze towaru.
8. Zamówione produkty są dostarczane do Klientów Sklepu za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. pod adres wskazany w formularzu zamówienia (więcej informacji w zakładce http://www.eticom.pl/i2,formy-dostawy.html).

Koszty przesyłki
1. Koszt przesyłki uzależniony jest od ilości (wagi) zakupionych produktów oraz wybranej formy transportu.
2. Cennik wysyłek:
przedpłata na konto - 10 zł brutto przesyłka biznesowa (kurier 48), 15 zł brutto kurier Pocztex
pobranie - 14 zł brutto przesyłka biznesowa (kurier 48), 20 zł brutto kurier Pocztex
3. Jeśli waga przesyłki przekroczy 30kg koszty wysyłki mogą być wyższe.
4. Dokładny koszt wysyłki zawsze jest podany w formularzu składania zamówienia.

Płatności
1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- przedpłata - przelewem bankowy na konto sklepu.
- przy odbiorze - płatność gotówką w przypadku odbioru osobistego lub należność pobiera doręczyciel w przypadku wysyłki za pobraniem.

Reklamacje i zwroty
1. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej na adres biuro@eticom.pl lub pisemnie na adres Eticom Tomasz Włudarczyk, ul. Chorzowska 73a, 40-101 Katowice.
2. Klient zobowiązany jest dostarczyć reklamowany lub zwracany towar pod adres Eticom Tomasz Włudarczyk, ul. Chorzowska 73a, 40-101 Katowice na własny koszt.
3. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem.
4. Reklamacja z tytułu rękojmi zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od otrzymania jej przez Eticom Tomasz Włudarczyk. 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem